Акція "за чисте довкілля"

Заходи щодо проведення щорічної

всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Зміст заходу

Відповідальні виконавці

1

Призначити відповідальних за організацію та проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

До 20.03.2015

2

Скласти графік проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

До 21 .03.2015

3

Організувати та здійснити заходи, спрямовані на наведення санітарного порядку:

1. Вивіз сміття.

2. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.

3. Приведення у належний санітарний стан прилеглих до закладу територій, дитячих, спортивних, господарчих майданчиків.

4. Побілка дерев, бордюрів.

Березень-травень 2015 року

4

Організувати проведення відповідних інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності з усіма учасниками акції «За чисте довкілля»

Березень-травень 2015 року