30 травня - відбудеться свято Випускного вечора

18 травня - відбудеться лінійка-реквієм до Дня депортації кримських татар

9 травня - відбудеться урочистя лінійка до Дня Перемоги

8 травня -  відбудеться День пам`яті і примирення

7 травня - відбудеться Військово-патріотична гра "Сокіл"(Джура)

6 травня - відбудеться фестиваль  "Молодь обирає Здоров`я"

28 квітня -  відбудеться день охони праці.

27 квітня - відбудеться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

27 квітня - відбудеться лінійка-реквієм, присвячена 29-й річниці від дня трагедії на Чорнобильській ЧАС

25 квітня- відбудеться  поїздка до м. Харкова на Салтівський хлібзавод

10 квітня - відбудеться Загальношкільна лінійка пам`яті "Жертви нацизму"

1 квітня- День сміху

23 березня  - з 23-29 березня розпочнуться весняні канікули.

21 березнярозпочнеться щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

10 березня - з 10 березня пройдуть урочистості, присвячені Дню народження Т.Г.Шевченка.

6 березня- відбудеться свято до Дня 8-го березня

лютого - відбудеться захід до Дня рідної мови

18 лютого - відбудеться вечір читання поезії "Мамо, чи це вже весна?".

17 лютого - буде проведена виховна година до 26 річниці з дня виводу військ з Афганістану.

13 лютого - відбудеться свято до Дня Святого Валентина

30 січня-відбудеться зустріч із воїном АТО

29 січня - відзначатиметься день пам`яті Героїв крут

27 січня -день пам'яті жертв голокосту

22 січня- відбудеться захід до дня Соборності України

12 січня- закінчаться зимові канікули.

6 січня - відбудеться поїздка до м.Харкова

26 грудня- відбудеться  Новорічний вечір.

19 грудня- відбудеться свято до " Дня Святого Миколая"

11 грудня - відбудеться захід "Міс -Чарівність"

8 грудня-  відбудеться проведення акції "5-днів проти насильства"

1 грудня  - Відбудеться захід присвячений до "Дня інваліда"

24 листопада-Відбулася лінійка присвячена пам`яті жертв Голодомору 1932-1933років.

21листопада-  Відбудеться свято «Міні – міс « Золота осінь»» для учнів 1 – 4 класів.

10 листопада -відбудеться тиждень правознавства.

9 листопада- День української писемності і мови.

9 листопада- відбудеться І (шкільний) етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів.

7 листопада-відбудеться свято української писемності та мови.

5 листопада - брейн-ринг серед учнів 1-4 класів

3 листопада-З 3 листопада 2014 року розпочинається тиждень української мови.

7 жовтня- Розпочався І етап шкільних олімпіад. В шкільній олімпіаді беруть участь всі учні школи,кожен бажає спробувати свої

сили!

5 жовтня- "День учителя".В прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить листопадом осінь, червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим вчителям.

1 жовтня відбувся захід до"Дня людей похилого віку".Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

17 вересня відбулася тематична лінійка до Дня визволення Сахновщини та покладання квітів до памятника загиблих солдатів.

З 15 по 19 вересня у Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено заходи Тижня фізичної культури, "Олімпійський урок". Учні пройшли стежками славетної олімпійської історії, ознайомилися з оліипійською символікою. Серед команд учнів школи проводились спортивні змагання, ігри, естафети, конкурси малюнків. Найактивнішим учасникам та переможцям змагань було вручено грамоти та солодкі призи.

1 Вересня -День Знань!!!

2014-2015 н.р.  розпочався у Костянтинівській ЗОШ І-ІІІступенів, традиційно, святом Першого дзвінка. Вперше він пролунав для  учнів 1-го класу,і востаннє  -  для  випускників 11-го класу, а всього  у школу 1 вересня 2014 року прийшло 80 учнів 1-11 класів, та 20 вчителів, а також завітав начальник відділу освіти Мостова Г.М.

Після святкової лінійки у всіх класах пройшов урок "Україна - єдина країна", також школярі були ознайомлені з інструктажами з безпеки життєдіяльності.