Звіт про проведення тижня української мови

про проведення тижня української мови

у Костянтинівській ЗОШ І – ІІІ ступенів

З 3 по 7 листопада 2014 року з метою розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду у Костянтинівській ЗОШ І – ІІІ ступенів був проведений тиждень української мови.

Тиждень було відкрито святковою лінійкою, на якій учні представляли предмет «Українська мова». Під час проведення свята учні  співали та декламували вірші про мову.

До відома учнів були доведені мета та план проведення тижня.

Під час проведення тижня  вчителями були проведені змістовні, пізнавальні та цікаві заходи:

-         «Мовознавчий турнір» для учнів 9 – 11 класів;

-         Брейн-ринг «У світі чарівної казки» для учнів 1 – 4 класів;

-         КВК по прислів’ях, приказках, афоризмах, фразеологізмах для учнів 5 – 8 класів;

-         Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика для учнів 3 -4 класів.

В рамках проведення тижня української мови було оформлено стіннівку до Дня української мови та писемності та організовано книжкову виставку «Моя рідна мова».

У  проведення тижня української мови приймали участь усі учні школи. Виховні заходи всім дуже сподобались. Найактивніші учасники отримали грамоти за участь у проведенні тижня української мови.