Виставки, новини літератури

«Моя країна – Україна»

Має такі розділи:  1.Україна незалежна. 2. Природа рідного краю. 3. Видатні люди країни.До кожного розділу – цитати відомих людей. Виставка оснащена кольоровими ілюстраціями.

фото2

«Наше – українське»

Символи, конституція, мова, народні звичаї і традиції  - це все наше українське. І про це треба знати кожному українцю.

фото3

«На допомогу вчителю»
має такі розділи: 1. Сучасний урок. 2. Інформаційна і методична література. 3. Вчитель і проблемний учень.

фото4

«Ключ до країни знань»,

Для вивчення шкільних предметів учні використовують, зазвичай, розповіді вчителів на уроці і підручники. Але є безліч інших цікавих книг, які можуть зацікавити, допомогти більше дізнатись, глибше пізнати незвідані таємниці наук. деякі з таких книг представлені на виставці літератури. фото5

Цикл виставок про пори року: «Зимонька-зима», «Весна – красна»,
«Осінь золота
».

фото6

Яскрава, цікава, пізнавальна виставка літератури«В країні цікавого»,

на якій представлені енциклопедії, довідники, словники.

фото7

Бібліотекар оформляє тематичні поличкиде представлена література з різних тем.Учні початкових класів з задоволенням читають книги серії «Вінні та його друзі» і казки, які представлені на тематичних полицях «Книги про Вінні і його друзів«, Подорож до казки». А для учнів 5-6 класів бібліотекар оформила тематичну поличку «Книжкова серія «Золота бібліотека».

фото8